Wavin PVC Opføringsrør 315x2000 mm uden muffe

Wavin PVC Opføringsrør 315x2000 mm uden muffe er et korrugeret opføringsrør, der anvendes til montering på brønde. Rørets størrelse vælges ud fra den brønd, du skal have eller allerede har monteret. Det kan afkortes efter behov og afsluttes med kegle og dæksel i terræn. Passer til installationer, hvor der ønskes fleksibilitet og tilpasning.

Wavin PVC Opføringsrør 315x2000 mm uden muffe koster lige nu 939 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 929 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 929 kr (30. maj 2026) og 1.099 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 939 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin Korrugeret PVC Opføringsrør 315x2000 mm u/muffe
939 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin korrugeret PVC opføringsrør uden muffe 315 mm 200 cm
979 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin 315 x 2000 mm PVC-opfringsrr uden muffe
1.109 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin PVC Opføringsrør 315x2000 mm, uden muffe
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin