Wavin Opføringsrør PVC 425x1000 mm

Wavin korrugeret PVC opføringsrør er ideelt til montering af brønde. Med en diameter på 425 mm og en længde på 1000 mm tilpasses røret let til dine behov. Det kombineres typisk med en brønd, karm og dæksel og kan afkortes efter behov.

Wavin Opføringsrør PVC 425x1000 mm koster lige nu 689 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 679 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 679 kr (30. marts 2026) og 829 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 689 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin Korrugeret PVC Opføringsrør 425x1000 mm med muffe
689 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin korrugeret PVC opføringsrør med muffe 425 mm 100 cm
719 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.218 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Opfringsrr forlnger PVC-U korrugeret H: 1000 mm m. muffe 425 mm
849 kr
+ 99 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin PVC forlængerrør med muffe, 425x1050mm
929 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin opføringsrør PVC 425x1000 mm, med muffe
939 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.5%

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Sanitetsrør