Wavin opføringsrør PVC 315x1000 mm med muffe

Wavin opføringsrør PVC 315x1000 mm med muffe er et korrugeret forlænger- eller opføringsrør, der anvendes til montering sammen med brønde. Rørets størrelse vælges ud fra den brønd, du skal bruge det til. Typisk kombineres opføringsrøret med brønd, karm og dæksel.

Wavin opføringsrør PVC 315x1000 mm med muffe koster lige nu 479 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 469 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 469 kr (07. juni 2026) og 589 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 479 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin Korrugeret PVC forlænger/Opføringsrør 315x1000 mm med muffe
479 kr
+ 499 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin korrugeret PVC opføringsrør med muffe 315 mm 100 cm
499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin PVC forlængerrør med muffe 315x1000mm til korrugeret opføringsrør
633 kr
+ 79 kr fragt
Total: 712 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Opfringsrr forlnger PVC-U korrugeret H: 895 mm m. muffe 315 mm
653 kr
+ 99 kr fragt
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin opføringsrør PVC 315x1000 mm, med muffe
679 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.178 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin