Wavin Korrugeret PVC Opføringsrør 425x3000 mm med muffe

Bedste pris
Stabil pris
1.968kr
2.999 krSPAR 34%
hos vvsfittings.dk
På lagerLaveste

Wavin Korrugeret PVC Opføringsrør 425x3000 mm med muffe er et opføringsrør i korrugeret PVC, der anvendes til brønde. Rørets størrelse vælges ud fra brøndens dimensioner, og det kan afkortes efter behov. Typisk kombineres opføringsrøret med brønd, karm og dæksel for en komplet installation.

Wavin Korrugeret PVC Opføringsrør 425x3000 mm med muffe koster lige nu 1.968 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.968 kr (09. maj 2026) og 1.968 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.968 kr hos vvsfittings.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin PVC opføringsrør med muffe, 425x3000mm
1.968 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.047 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Opfringsrr PVC-U korrugeret H: 3150 mm m. muffe 425 mm
2.143 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.242 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin korrugeret PVC opføringsrør med muffe 425 mm 300 cm
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin Korrugeret PVC Opføringsrør 425x3000 mm med muffe
2.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin