Wavin Korrugeret PP Opføringsrør 600x3500 mm med muffe

Wavin Korrugeret PP Opføringsrør 600x3500 mm med muffe er et opføringsrør, der kan afkortes efter behov og afsluttes med dæksel i terræn. Rørets størrelse vælges ud fra brøndens dimensioner, og det er velegnet til afløbs- og kloakinstallationer. Monteringen skal sikre, at belastningen overføres til området omkring brønden.

Wavin Korrugeret PP Opføringsrør 600x3500 mm med muffe koster lige nu 4.243 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.201 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.201 kr (09. maj 2026) og 4.243 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.243 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Opfringsrr PP korrugeret H: 3500 mm m. muffe 600 mm
4.243 kr
+ 99 kr fragt
Total: 4.342 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin korrugeret PP opføringsrør med muffe 600 mm 350 cm
4.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin Tegra PP opføringsrør med muffe, 600x3500mm
5.016 kr
+ 79 kr fragt
Total: 5.095 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin Korrugeret PP Opføringsrør 600x3500 mm med muffe
5.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 6.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin