Viega Sanpress Inox 18 x 1,0 mm

Bedste pris
Stabil pris
579kr
845 krSPAR 31%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Viega Sanpress Inox 18 x 1,0 mm er et rør fremstillet af ren nikkelfri, rustfrit stål, beregnet til brug i drikkevandsinstallationer. Systemet anvender presfittings, hvor samlingen udføres ved at røret stikkes i presfittingen og presses sammen med en V-profil. Dette sikrer en sikker og holdbar samling til brugsvandsinstallationer.

Viega Sanpress Inox 18 x 1,0 mm koster lige nu 579 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 579 kr (09. maj 2026) og 579 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 579 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
6 meter Viega Sanpress rør til brugsvand 18 x 1,0 mm i rustfrit stål
579 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.078 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
6 meter Viega Sanpress nikkelfrit rør t/brugsvand, 18 x 1,0 mm
636 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.135 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
6 meter Viega Sanpress nikkelfrit rør til brugsvand 18 x 1,0 mm
845 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.344 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Sanitetsrør