Thermex Super Silent 60

Bedste pris
Stabil pris
2.457kr
4.218 krSPAR 42%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Thermex Super Silent 60 cm er en skabsintegreret emhætte i rustfrit stål, designet til at passe diskret ind i moderne køkkener. Den er udstyret med en effektiv motor, der sikrer minimal støj, så du kan nyde en rolig atmosfære, mens du laver mad. Udnyt din skabsplads optimalt med denne elegante og funktionelle løsning.

Thermex Super Silent 60 koster lige nu 2.457 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.457 kr (08. april 2026) og 2.457 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.457 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Thermex 520.19.1008.2 Super Silent Skabsintegrerede emhætter
2.457 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.506 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Thermex Skabsintegreret emhætte Super Silent
3.399 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Thermex Emhætte Super Silent new control 60cm RF
3.820 kr
+ fri fragt
Total: 3.820 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
THERMEX Super Silent, 600 mm, Med motor, Rustfri
4.218 kr
+ fri fragt
Total: 4.218 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Emhætter