Thermex Slim S4 Plus

3.8 (8 anmeldelser)
Thermex Slim S4 Plus
Bedste pris
Stabil pris
3.299kr
6.299 krSPAR 48%
hos SA-Service.dk
På lagerLaveste

Thermex Slim S4 Plus er en stilren, skabsintegreret emhætte med udtræk, designet til indbygning over komfuret. Den er udstyret med et effektivt dobbelt filter og en filterindikator, der sikrer optimal funktionalitet. Med tre hastigheder og booster-funktion håndterer den effektivt køkkenos, mens rustfri ståldetaljer tilføjer et moderne touch.

Thermex Slim S4 Plus koster lige nu 3.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.299 kr (13. maj 2026) og 3.799 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.299 kr hos SA-Service.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Thermex Udtræksemhætte Slim S4 Plus 60 cm
3.299 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
THERMEX Slim S4 PLUS, 600 mm, Med motor, Rustfri/hvid
3.880 kr
+ fri fragt
Total: 3.880 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Thermex Slim S4 Plus emhætte, 60 cm, hvid
5.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.898 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Thermex 520.42.3368.2 Slim S4 PLUS Skabsintegreret emhætte
6.299 kr
+ fri fragt
Total: 6.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Emhætter