Thermex Derby II 60

Bedste pris
Stabil pris
2.599kr
2.929 krSPAR 11%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Thermex Derby II 60 cm er en vægmonteret emhætte med et elegant rustfrit ståldesign og en glaspanel. Den tilbyder tre hastighedsindstillinger og energibesparende LED-belysning, hvilket sikrer effektiv fjernelse af damp og lugt i dit køkken. Emhætten er udstyret med et alufilter og er klassificeret i energiklasse A+, hvilket gør den både praktisk og energivenlig.

Thermex Derby II 60 koster lige nu 2.599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.599 kr (08. april 2026) og 2.599 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.599 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Thermex Derby II væg 60 Vægmonteret emhætte
2.599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Thermex Emhætte Derby II 60 cmÂ
2.829 kr
+ fri fragt
Total: 2.829 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Thermex Derby II 60 cm væg
2.829 kr
+ 43 kr fragt
Total: 2.872 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Thermex Væghængt emhætte DERBY II 60 cm rf/glas
2.929 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.028 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Emhætter