Thermex Camino Eco II

4.4 (16 anmeldelser)

Thermex Camino Eco II er en elegant væghængt emhætte, der passer perfekt til mindre køkkener. Med et effektivt sugesystem og nem betjening sikrer den optimal luftkvalitet. Den er fremstillet i rustfrit stål og måler 60 cm, hvilket gør den både funktionel og stilfuld.

Thermex Camino Eco II koster lige nu 1.999 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.929 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.929 kr (18. april 2026) og 1.999 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos HvidevareShoppen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Thermex Emhætte Camino Eco II 60 cm
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
THERMEX Camino Eco II, 600 mm, Med motor, Rustfri
2.063 kr
+ fri fragt
Total: 2.063 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Thermex Camino Eco II 60 cm
2.330 kr
+ 43 kr fragt
Total: 2.373 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
527.42.9268.2 Camino Eco II 60 cm Vægmonteret emhætte
2.550 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Thermex Camino ECO emhætte, væghængt, 60 cm, rustfrit stål
3.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.598 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Emhætter