Scandomestic EMV 660

Bedste pris
Stabil pris
1.699kr
3.999 krSPAR 58%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic EMV 660 er en elegant skråtstillet emhætte på 60 cm til vægmontering. Den har intern motor, energibesparende LED belysning og tilbyder tre sugestyrker, der effektivt fjerner madlavningsdamp og lugt. Mulighed for både direkte aftræk og kulfiltersystem sikrer fleksibilitet i installationen.

Scandomestic EMV 660 koster lige nu 1.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.699 kr (08. april 2026) og 1.699 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic EMV 660 60 cm skråtstillet emhætte : Erling Christensen Møbler
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic Emhætte EMV660 60 cm.
3.995 kr
+ fri fragt
Total: 3.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic EMV660 Emhætte 60 cm.
3.995 kr
+ 43 kr fragt
Total: 4.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic EMV 660 Skråtstillet emhætte
3.999 kr
+ fri fragt
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic
Kategori: Emhætter