Roth MultiPex PEX-rør-i-rør 15 x 2,5 mm 60 meter

Bedste pris
Stabil pris
1.018kr
1.499 krSPAR 32%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Roth MultiPex PEX-rør-i-rør er ideel til både drikkevand og varmeinstallationer i dit hjem. Med en dimension på 15 x 2,5 mm og en længde på 60 meter giver det en fleksibel og sikker løsning. Røret er designet til at håndtere op til 10 bar og en maksimal temperatur på 95 grader, hvilket sikrer effektiv og stabil drift.

Roth MultiPex PEX-rør-i-rør 15 x 2,5 mm 60 meter koster lige nu 1.018 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.018 kr (30. marts 2026) og 1.018 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.018 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Roth MultiPex PEX-rr , 15 x 2,5 mm 60 meter
1.018 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.117 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Multipex Pex Rør Rir 15Mm 60 Mtr Rl
1.073 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.137 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
60 meter Roth universal pex rør-i-rør til vand og varme, 15 mm
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
60 meter Roth universal pex rør-i-rør til vand og varme, 15 mm
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
60 meter Roth universal pex rør-i-rør til vand og varme, 15 mm
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Sanitetsrør