Kids Concept Tipi-telt Striber

Skab en hyggelig oase på børneværelset med Kids Concept Tipi-telt i blå og hvide striber. Dette legetelt giver børnene et kreativt rum til rolleleg eller afslapning. Perfekt som en dekorativ og funktionel detalje, der inspirerer til timevis af sjov og eventyr.

Kids Concept Tipi-telt Striber koster lige nu 560 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 550 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 550 kr (17. april 2026) og 560 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 560 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Tipi Legetelt Til Børn Hvid Med Striber Kids Concept
560 kr
+ 40 kr fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kids Concept Tipi-telt med striber
564 kr
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kids Concept Legetelt Tipi Stripe Blå/Hvid
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Tipi-telt, Striber 100x140 cm
709 kr
+ fri fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kids Concept
Kategori: Legetelte og -tunneller