Hoppekids Tårn Unicorn

Bedste pris
Stabil pris
527kr
659 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Gør sengetid magisk med Hoppekids Tårn i Unicorn tema. Designet til halvhøje senge, forvandler tårnet stige- og rutsjeture til eventyr. Bindebåndet gør det let at vælge åbent eller lukket tårn.

Hoppekids Tårn Unicorn koster lige nu 527 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 659 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 527 kr (04. juli 2026) og 659 kr (20. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 527 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Tårn, Unicorn : Erling Christensen Møbler
527 kr
+ fri fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Tårn til Halvhøj Seng UNICORN
527 kr
+ fri fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Tårn Unicorn
630 kr
+ fri fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Tårn til Halvhøj Seng UNICORN
659 kr
+ fri fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Legetelte og -tunneller