Hoppekids Mermaid Tunnel

5.0 (1 anmeldelse)
Hoppekids Mermaid Tunnel
Bedste pris
Stabil pris
767kr
959 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Oplev en verden af fantasi med Hoppekids Mermaid Tunnel. Den er perfekt til at skabe en hyggelig hule enten i børneværelset eller som sengedekoration. Det søde havfrueprint bringer liv og farve ind i rummet.

Hoppekids Mermaid Tunnel koster lige nu 767 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 959 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 767 kr (04. juli 2026) og 959 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 767 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Mermaid tunnel : Erling Christensen Møbler
767 kr
+ fri fragt
Total: 767 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Tunnel MERMAID
767 kr
+ fri fragt
Total: 767 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Tunnel Little Mermaid
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Tunnel MERMAID
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Legetelte og -tunneller
type: Tunnel