Blücher EuroPipe 75 mm Afløbsrør

Bedste pris
Stabil pris
574kr
923 krSPAR 38%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Blücher EuroPipe afløbsrør er ideelt til både bolig- og industriprojekter. Fremstillet i rustfrit stål AISI 304, er det både holdbart og korrosionsbestandigt. Røret har en diameter på 75 mm og en længde på 2000 mm med en praktisk muffe, der sikrer nem installation. Det tyndvæggede design og TIG-svejsning sikrer styrke og effektiv flow.

Blücher EuroPipe 75 mm Afløbsrør koster lige nu 574 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 582 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 574 kr (25. april 2026) og 582 kr (05. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 574 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
EuroPipe rustfri aflbsrr 75 mm lngde 2000 mm
574 kr
+ 99 kr fragt
Total: 673 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Blücher EuroPipe afløbsrør 75 mm, 2000 mm. Rustfrit stål
582 kr
+ 78 kr fragt
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Blücher EuroPipe afløbsrør 75 mm, 2000 mm. Rustfrit stål
628 kr
+ 79 kr fragt
Total: 707 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Lige Rør Ø75X2000Mm Aisi304/En1.4301
649 kr
+ 64 kr fragt
Total: 713 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blücher EuroPipe afløbsrør, Ø75 mm, 2000 mm, rustfrit stål
799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Blücher EuroPipe afløbsrør, Ø75 mm, 2000 mm, rustfrit stål
819 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.318 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blücher afløbsrør 75X2000 mm muffe rustfri
923 kr
+ 210 kr fragt
Total: 1.133 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Sanitetsrør