Zyxel XS1930-10

Zyxel XS1930-10 er en avanceret netværksswitch designet med 8 multi-gigabit porte og 2 SFP+ uplink porte. Den leverer lynhurtig og pålidelig netværksydelse, ideel til både små og mellemstore virksomheder. Med sit kompakte design er den stativmonterbar, hvilket gør installationen enkel og fleksibel.

Zyxel XS1930-10 koster lige nu 3.552 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.463 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.463 kr (07. april 2026) og 3.552 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.552 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL XS1930-10 8-Port 10G Multi-Gig Lite-L3 Smart Managed Switch with 2 10G SFP+ Uplink
3.552 kr
+ fri fragt
Total: 3.552 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel XS1930-10 Switch 10-porte 10 Gigabit
3.625 kr
Total: 3.625 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ZyXEL XS1930-10 Switch 10-porte 10 Gigabit
3.982 kr
Total: 3.982 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Netværksswitch ZyXEL XS1930-10
4.199 kr
+ 109 kr fragt
Total: 4.308 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Xs1930-10 8g 2sfp+ Switch
4.266 kr
Total: 4.266 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Xs1930-10 8g 2sfp+ Switch
4.266 kr
Total: 4.266 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel XS1930-10 Switch 10-porte 10 Gigabit
4.429 kr
+ fri fragt
Total: 4.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: ZyXEL Communications
Kategori: Hubs og switches