Zyxel XMG-100 Series XMG-105HP

Zyxel XMG-105HP er en ikke-administreret switch med fem 2.5 Gigabit Ethernet-porte og PoE++ support. Perfekt til små kontorer med behov for højhastigheds netværksforbindelser og fleksibel installation på bord eller væg.

Zyxel XMG-100 Series XMG-105HP koster lige nu 711 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 687 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 687 kr (08. maj 2026) og 749 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 711 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel XMG-100 Series XMG-105HP Switch 5-porte 2.5 Gigabit Ethernet PoE++
711 kr
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Xmg-105hp 5-port 2.5 Gigabit Poe 70w Switch
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL XMG-105HP 5-Port 2.5G PoE Unmanaged Switch with 10G Uplink SFP+
797 kr
+ 39 kr fragt
Total: 836 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel XMG-105 5 Ports 2,5G + 1
869 kr
+ fri fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Xmg-105hp 5-port 2.5 Gigabit Poe 70w Switch
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ZYXEL switch XMG-105HP
990 kr
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.9%

Specifikationer

Mærke: ZyXEL Communications
Kategori: Hubs og switches