Zyxel XGS1250-12 V2

4.5 (36 anmeldelser)

Zyxel XGS1250-12 V2 er en kompakt, administreret switch ideel til den moderne virksomheds netværksbehov. Den har 12 porte, herunder tre 10G RJ-45, otte gigabit RJ-45 og én SFP+ port, hvilket sikrer lynhurtig dataoverførsel og fleksibel netværkskonfiguration.

Zyxel XGS1250-12 V2 koster lige nu 1.581 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.502 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.502 kr (15. april 2026) og 1.581 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.581 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel XGS1250-12 V2 Switch 12-porte 10 Gigabit
1.581 kr
Total: 1.581 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Xgs1250 12-port Multi Gigabit Switch
1.649 kr
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Xgs1250 12-port Multi Gigabit Switch
1.724 kr
Total: 1.724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
ZyXEL XGS1250-12 administreret 10G switch 12 porte
1.899 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.968 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL XGS1250-12 12-Port Web-Managed Multi-Gigabit Switch
1.918 kr
+ fri fragt
Total: 1.918 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel XGS1250-12 V2 Switch 12-porte 10 Gigabit
2.119 kr
+ fri fragt
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ZyXEL XGS1250-12 – 12-ports switch
2.803 kr
Total: 2.803 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ZyXEL Communications
Kategori: Hubs og switches