Zyxel NWA130BE

4.5 (14 anmeldelser)

Zyxel NWA130BE Access Point leverer hurtig og pålidelig WiFi 7-forbindelse til både hjemmet og kontoret. Med understøttelse af 2.5GbE, 2.4 GHz, 5 GHz og 6 GHz frekvenser, sikrer dette vægmonterbare access point en fleksibel og fremtidssikret netværksløsning.

Zyxel NWA130BE koster lige nu 1.407 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (17. april 2026) og 1.407 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.407 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel NebulaFlex NWA130BE Trådløs forbindelse Grå
1.407 kr
Total: 1.407 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nwa130be Wifi 7 2.5gbe Access Point
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL NWA130BE BE11000 WiFi 7 Triple-Radio NebulaFlex Access Point
1.443 kr
+ fri fragt
Total: 1.443 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nwa130be Wifi 7 2.5gbe Access Point
1.486 kr
Total: 1.486 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
ZyXEL NWA130BE adgangspunkt WiFi tribånd, hvid
1.899 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.968 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel NWA130BE-EU0101F wireless
2.029 kr
+ fri fragt
Total: 2.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ZyXEL NWA130BE Triple-Radio NebulaFlex -WiFi 7-basestation
2.045 kr
Total: 2.045 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: ZyXEL Communications
Kategori: Trådløse adgangspunkter