Zyxel Nebula LTE3301-PLUS

3.8 (14 anmeldelser)

Zyxel Nebula LTE3301-PLUS er en kompakt og effektiv 4G LTE-router, der sikrer hurtig og stabil internetforbindelse. Med Wi-Fi 5 dual band tilbyder den fleksibilitet og kraftfuld netværksdækning, ideel til både hjem og kontor.

Zyxel Nebula LTE3301-PLUS koster lige nu 1.257 kr. En stigning på 12,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.117 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.117 kr (01. maj 2026) og 1.404 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.257 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel LTE3301-PLUS Trådløs router Desktop
1.257 kr
Total: 1.257 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Lte3301-plus 4g-router
1.411 kr
Total: 1.411 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Lte3301-plus 4g-router
1.461 kr
Total: 1.461 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL LTE3301-PLUS 4G LTE-A Indoor Router Wireless router Wi-Fi 5
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel Nebula LTE3301-PLUS, LTE
1.789 kr
+ fri fragt
Total: 1.789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.7%

Specifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Broer og routere