Zyxel Nebula FWA510

3.8 (30 anmeldelser)

Zyxel Nebula FWA510 er en 5G WiFi 6-router, der understøtter både 5G og 4G netværk. Routeren har dobbelte 2.5GbE-porte og kan anvendes med Micro SIM-kort fra alle udbydere. Den kan styres via Nebula cloudtjenesten og har fire udtag til eksterne antenner, hvilket gør den velegnet til både hjemmet og kontoret, hvor der ønskes en hurtig og stabil internetforbindelse.

Zyxel Nebula FWA510 koster lige nu 1.643 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.593 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.593 kr (09. maj 2026) og 1.643 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.643 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel Nebula FWA510 5G NR Wifi Router Hvid
1.643 kr
Total: 1.643 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Fwa510 5g Wifi 6 Router
1.936 kr
Total: 1.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Zyxel Nebula FWA510 5G Router
1.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ZyXEL FWA510 5G/4G/LTE-modem og WiFi 6-router Dette
2.053 kr
Total: 2.053 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel FWA510 trådløs router Multi-Gigabit Ethernet Tri-band 5G Sort, Hvid
2.329 kr
+ fri fragt
Total: 2.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Zyxel Nebula 5G router FWA510
2.490 kr
Total: 2.490 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ZyXEL Communications
Kategori: Netværk