Zyxel GS1920-24v2

4.7 (6 anmeldelser)

Zyxel GS1920-24v2 er en smart managed switch med 24 Gigabit porte og 4 SFP combo porte. Den er ideel til små og mellemstore virksomheder, der kræver pålidelig netværksdrift. Med Nebula Cloud support kan du nemt administrere og overvåge dit netværk, hvilket sikrer optimal ydeevne og fleksibilitet.

Zyxel GS1920-24v2 koster lige nu 1.624 kr. En stigning på 9,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.482 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.482 kr (17. april 2026) og 1.624 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.624 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Gs1920-24v2 24g 4sfp Switch
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel GS1920-24v2 Switch 24-porte Gigabit
1.642 kr
Total: 1.642 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Gs1920-24v2 24g 4sfp Switch
1.724 kr
Total: 1.724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Zyxel GS1920-24V2 Switch
1.995 kr
Total: 1.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL GS1920-24v2 24-port GbE Smart Managed Switch
2.001 kr
+ fri fragt
Total: 2.001 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel GS1920-24v2 Switch 24-porte Gigabit
2.049 kr
+ fri fragt
Total: 2.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ZyXEL GS1920-24v2 -24-portars switch
2.367 kr
Total: 2.367 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ZyXEL Communications
Kategori: Hubs og switches