Zyxel GS1915-8EP

5.0 (6 anmeldelser)

Zyxel GS1915-8EP er en smart managed switch med 8 Gigabit-porte og PoE+ support, perfekt til små kontorer. Den er NebulaFLEX-kompatibel, hvilket giver fleksible administrationsmuligheder. Ideel til montering på skrivebord eller væg.

Zyxel GS1915-8EP koster lige nu 815 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 793 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 793 kr (18. april 2026) og 815 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 815 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP Switch 8-porte Gigabit PoE+
815 kr
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL GS1915-8EP 8-Port GbE Smart Managed Switch PoE+
945 kr
+ 39 kr fragt
Total: 984 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Zyxel GS1915-8EP-EU0101F switch
990 kr
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Gs1915-8ep Poe 60w Switch
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Gs1915-8ep Poe 60w Switch
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel GS1915 Series GS1915-8EP Switch 8-porte Gigabit PoE+
1.269 kr
+ fri fragt
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ZyXEL GS1915-8EP – 8-ports switch
1.734 kr
Total: 1.734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ZyXEL Communications
Kategori: Hubs og switches