ZyXEL GS1915-8

5.0 (8 anmeldelser)

ZyXEL GS1915-8 er en effektiv smart switch med 8 Gigabit-porte, ideel til små og mellemstore virksomheder. Nem at administrere, med støtte til NebulaFLEX skyadministration og både desktop- og vægmonteringsmuligheder.

ZyXEL GS1915-8 koster lige nu 488 kr. En stigning på 9,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 445 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 445 kr (10. maj 2026) og 488 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 488 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel GS1915 Series GS1915-8 Switch 8-porte Gigabit
488 kr
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL GS1915-8 8-Port GbE Smart Managed Switch
504 kr
+ 39 kr fragt
Total: 543 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Gs1915-8 8-port Switch
548 kr
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Gs1915-8 8-port Switch
548 kr
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel GS1915 Series GS1915-8 Switch 8-porte Gigabit
569 kr
+ fri fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
ZyXEL GS1915-8 8-ports gigabit switch til desktop
649 kr
+ 79 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.7%

Specifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Netværk
antal ethernet-porte: 8 porte
antal porte: 8 stk.
funktioner: Gigabit-ethernet, PoE, VLAN
switch-type: Administreret