Zyxel GS1915-24EP

5.0 (5 anmeldelser)

Zyxel GS1915-24EP er en smart managed switch med 24 Gigabit-porte og PoE-evne, ideel til fleksibel netværksstyring i moderne virksomheder. Med NebulaFLEX-kompatibilitet kan du nemt administrere og skalere dit netværk, mens den 130W PoE kapacitet sikrer, at dine enheder forbliver tilsluttet og fungerende. Designet til både desktop og vægmontering, tilføjer det alsidighed til opsætningen.

Zyxel GS1915-24EP koster lige nu 1.761 kr. En stigning på 5,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.670 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.670 kr (17. april 2026) og 1.761 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.761 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel GS1915 Series GS1915-24EP Switch 24-porte Gigabit PoE
1.761 kr
Total: 1.761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL GS1915-24EP 24-port GbE Smart Managed Switch
1.860 kr
+ fri fragt
Total: 1.860 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Zyxel GS1915-24EP-EU0101F switch
1.995 kr
Total: 1.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel GS1915 Series GS1915-24EP Switch 24-porte Gigabit PoE
2.049 kr
+ fri fragt
Total: 2.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Gs1915-24ep 24-port Poe 130w Switch
2.186 kr
Total: 2.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Gs1915-24ep 24-port Poe 130w Switch
2.186 kr
Total: 2.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.9%

Specifikationer

Mærke: ZyXEL Communications
Kategori: Hubs og switches