ZyXEL GS1900-8HP-EU0103F

4.4 (27 anmeldelser)

ZyXEL GS1900-8HP-EU0103F er en praktisk netværksswitch med 8 porte, ideel til små kontorer og hjemmenetværk. Den understøtter PoE, hvilket gør det nemt at tilslutte enheder som IP-kameraer og trådløse access points. Med gigabit-forbindelser sikrer denne switch stabil og hurtig dataoverførsel.

ZyXEL GS1900-8HP-EU0103F koster lige nu 819 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 807 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 807 kr (06. maj 2026) og 831 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 819 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel GS1900-8HP Switch 8-porte Gigabit PoE+
819 kr
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Zyxel switch GS1900-8HP
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL GS1900-8HP 8-Port GbE Smart Managed Switch PoE+
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Gs1900-8hp 8-port Poe 70w Switch
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Gs1900-8hp 8-port Poe 70w Switch
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel GS1900-8HP Switch 8-porte Gigabit PoE+
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
ZyXEL GS1900-8HP v3 PoE switch 8x Gigabit RJ-45, Layer 2 managed
1.099 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.178 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ZyXEL GS1900-8HPv2 – 8-ports switch
1.154 kr
Total: 1.154 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Hubs og switches