Zyxel GS1900-24EP

4.8 (8 anmeldelser)

Zyxel GS1900-24EP er en smart managed switch designet til effektiv netværksstyring. Med 24 Gigabit Ethernet-porte, hvoraf 12 er PoE+, sikrer den optimal ydeevne og fleksibilitet til tilslutning af enheder. Perfekt til mindre netværk, hvor pålidelighed og effektivitet er nøgleord.

Zyxel GS1900-24EP koster lige nu 1.627 kr. En stigning på 7,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.509 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.509 kr (04. juli 2026) og 1.789 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.627 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel GS1900-24EP Switch 24-porte Gigabit PoE
1.627 kr
Total: 1.627 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel GS1900-24, 24-port GbE L2, 12
1.729 kr
+ fri fragt
Total: 1.729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Zyxel Switch GS1900-24EP
1.789 kr
Total: 1.789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL GS1900-24EP 24-port GbE Smart Managed PoE Switch
1.901 kr
+ fri fragt
Total: 1.901 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Gs1900-24ep 24-port Poe 130w Switch
2.076 kr
Total: 2.076 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Gs1900-24ep 24-port Poe 130w Switch
2.076 kr
Total: 2.076 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Zyxel GS1900-24EP 24-port Gigabit L2 Smart Switch med 12 PoE+ porte, 130 Watt PoE Budget
2.350 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
ZyXEL GS1900-24EP gigabit switch 24 porte, PoE, sort
2.399 kr
+ 259 kr fragt
Total: 2.658 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.2%

Specifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Hubs og switches