Zyxel GS1900-24

4.8 (37 anmeldelser)

Zyxel GS1900-24 er en smart switch designet til at forbedre netværksinfrastrukturen hos mindre virksomheder. Med 24 Gigabit-porte og to SFP-modulpladser sikrer den hurtig og pålidelig forbindelse. Produktet er nemt at montere både på skrivebordet og i et rack, hvilket gør det alsidigt og brugervenligt for forskellige netværksmiljøer.

Zyxel GS1900-24 koster lige nu 992 kr. En stigning på 10,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 900 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 900 kr (13. juni 2026) og 1.048 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 992 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel GS1900-24 Switch 24-porte Gigabit
992 kr
Total: 992 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL GS1900-24 24-Port GbE Smart Managed Switch with GbE Uplink
1.052 kr
+ fri fragt
Total: 1.052 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Gs1900-24 V2 24-port Smart Switch
1.056 kr
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Gs1900-24 V2 24-port Smart Switch
1.073 kr
Total: 1.073 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel GS1900-24 Switch 24-porte Gigabit
1.229 kr
+ fri fragt
Total: 1.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Zyxel GS1900-24 v2 24-port Gigabit netværksswitch
1.269 kr
+ 109 kr fragt
Total: 1.378 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Zyxel Gigabit switch GS1900-24 v2, 24xGb, 2s SPF moduler
1.281 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.320 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Zyxel Switch GS1900-24
1.390 kr
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: ZyXEL Communications
Kategori: Hubs og switches
antal ethernet-porte: 24 porte
antal porte: 24 stk., 26 stk.
funktioner: Gigabit-ethernet, PoE, VLAN
switch-type: Administreret