Zyxel GS1350-12HP

4.5 (2 anmeldelser)

Zyxel GS1350-12HP er en intelligent administreret switch designet til overvågning. Den tilbyder 12 porte, heraf 8 PoE+-porte, der sikrer både høj ydeevne og fleksibilitet i netværksinstallationer. Med mulighed for montering på stativ og desktop, er denne switch ideel til integrerede netværksløsninger.

Zyxel GS1350-12HP koster lige nu 1.657 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.627 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.627 kr (13. maj 2026) og 1.699 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.657 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel GS1350-12HP Switch 8-porte Gigabit PoE+
1.657 kr
Total: 1.657 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL GS1350-12HP 8-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink
1.809 kr
+ fri fragt
Total: 1.809 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Gs1350-12hp Smart Surveillance Poe Switch 130w
1.845 kr
Total: 1.845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Nebula Gs1350-12hp Smart Surveillance Poe Switch 130w
1.888 kr
Total: 1.888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel GS1350-12HP, 12 Port managed
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.8%

Specifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Hubs og switches