ZyXEL GS1100-16

4.1 (102 anmeldelser)

ZyXEL GS1100-16 er en effektiv 16-port Gigabit unmanaged switch, der er ideel til både små kontorer og hjemmebrug. Med sin nemme installation og pålidelige ydeevne sikrer denne switch hurtig datatransmission og problemfri netværksforbindelser. Designet til vægmontering eller rack, passer den perfekt ind i enhver opsætning.

ZyXEL GS1100-16 koster lige nu 445 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 411 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 411 kr (01. juli 2026) og 459 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 445 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Zyxel GS-1100-16 V3 Switch 16-porte Gigabit
445 kr
Total: 445 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ZyXEL GS-1100-16 V3 16-port GbE Unmanaged Switch
460 kr
+ 39 kr fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Gs1100-16 Ikke Administreret Gigabit Ethernet
498 kr
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Zyxel GS-1100-16 V3 Switch 16-port Gigabit
516 kr
Total: 516 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Zyxel Gs1100-16 Ikke Administreret Gigabit Ethernet
524 kr
Total: 524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Zyxel Switch GS1100-16
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Zyxel GS1100-16 16 Ports Gigabit Switch
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Zyxel GS-1100-16 V3 Switch 16-porte Gigabit
569 kr
+ fri fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
ZYXEL 16-port GbE Unmanaged Switch, GS1100-16-EU0103F
583 kr
+ 39 kr fragt
Total: 622 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Netværksswitch ZyXEL GS1100-16 16 porte, sort
599 kr
+ 79 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.5%

Specifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Netværk
antal ethernet-porte: 16 porte, 24 porte
antal porte: 16 stk.
funktioner: Gigabit-ethernet
switch-type: Ikke administreret