Zone Nova Pedalspand 5L Sort

4.7 (1 anmeldelse)
Zone Nova Pedalspand 5L Sort
Bedste pris
Stabil pris
419kr
629 krSPAR 33%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Zone Nova pedalspand bringer elegance til badeværelset med sin bløde sort matte overflade og praktiske 5 liters kapacitet. Integrer den stilfulde pedalspand i din indretning og oplev en harmonisk atmosfære hver dag.

Zone Nova Pedalspand 5L Sort koster lige nu 419 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 419 kr (16. april 2026) og 419 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 419 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Zone Denmark Denmark Nova Pedal Bin 5 L Black
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Fenomen.dk favicon
Fenomen.dk
Zone Nova One pedalspand sort
420 kr
+ 39 kr fragt
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Zone Danmark Nova pedalspand 5 L Sort
509 kr
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Zone Nova Pedalspand 5l
510 kr
+ 40 kr fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Zone Denmark Nova Pedalspand Dia. 23 x 29 cm 5 liter Black : Erling Christensen Møbler
629 kr
+ fri fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
ZONE Denmark Zone Pedalspand Nova 5L Sort
629 kr
+ fri fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zone
Kategori: Skraldespande og papirkurve