Zone Nova Pedalspand 5L Grå

4.7 (1 anmeldelse)
Zone Nova Pedalspand 5L Grå
Bedste pris
Stabil pris
420kr
629 krSPAR 33%
hos Fenomen.dk
På lagerLaveste

Zone Nova pedalspand er en del af den stilrene Nova badserie. Med en kapacitet på 5 liter og en flot mat grå soft touch overflade, skaber spanden en rolig og luksuriøs atmosfære på badeværelset. Det bløde formsprog og stål-look detaljer gør den både praktisk og elegant.

Zone Nova Pedalspand 5L Grå koster lige nu 420 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 420 kr (16. april 2026) og 420 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 420 kr hos Fenomen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Fenomen.dk favicon
Fenomen.dk
Zone Nova One pedalspand grå
420 kr
+ 39 kr fragt
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
ZONE Denmark Zone Pedalspand Nova 5L Grå
451 kr
+ 45 kr fragt
Total: 496 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Zone Denmark Denmark Nova Pedal Bin 5 L Grey
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Zone Nova Pedalspand 5l
570 kr
+ 40 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Zone Danmark Nova pedalspand 5 L Grå
601 kr
Total: 601 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Zone Denmark Nova Pedalspand Dia. 23 x 29 cm 5 liter Grey : Erling Christensen Møbler
629 kr
+ fri fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zone
Kategori: Badeværelse tilbehør
design: Pedal
farve: Black, Gray, White
kapacitet: 5 l
materiale: Plast