Zone Nova Pedalspand 3L Grå

Zone Nova pedalspanden er designet til små badeværelser med sin kompakte 3-liters kapacitet. Dens matte, strømlinede finish tilføjer et stilfuldt touch, mens den robuste ABS-plast sikrer holdbarhed. Med sit harmoniske design bidrager spanden til ro på badeværelset.

Zone Nova Pedalspand 3L Grå koster lige nu 376 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 375 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 375 kr (16. april 2026) og 376 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 376 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Zone Denmark Nova Pedal Bin 3 L Grey
376 kr
+ 39 kr fragt
Total: 415 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Home Feeling favicon
Home Feeling
NOVA Pedalspand 3 liter Mørkegrå
415 kr
+ 39 kr fragt
Total: 454 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Zone Nova Pedalspand 3 L
450 kr
+ 40 kr fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Zone Danmark Nova pedalspand 3 L Grå
474 kr
Total: 474 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
ZONE Denmark Zone Nova Pedalspand 3 liter Grå
501 kr
+ fri fragt
Total: 501 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Zone Denmark Nova Pedalspand Dia. 20,5 x 23,5 cm 3 liter Grey : Erling Christensen Møbler
529 kr
+ fri fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zone
Kategori: Badeværelse tilbehør