Zarges Scana B 2x4-trins wienerstige

Zarges Scana B 2x4-trins wienerstige er en robust stige, der er designet til at give stabilitet og komfort under arbejde i højden. De dybe, riflede trin gør det muligt at stå fladt og behageligt, hvilket mindsker træthed i fødderne selv ved længere tids brug. Stigen er velegnet til dig, der har brug for en stærk og stabil arbejdsplatform.

Zarges Scana B 2x4-trins wienerstige koster lige nu 1.873 kr. En stigning på 7,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.745 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.745 kr (09. maj 2026) og 1.873 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.873 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Wienerstige Scana B smal 2×4 trin 0,87 mtr
1.873 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.922 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Scana B 2 x 4trin wienerstige 0,87meter
1.999 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Zarges Scana B 2x4-trins wienerstige, 0,87 meter
2.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Scana B 2 x 4-trins wienerstige af 0,87 meter
2.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Scana B 2x4-trins wienerstige, 0,87 meter
2.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Zarges Scana B 2x4-trins wienerstige, 0,87 meter
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Scana B 2x4-trins wienerstige, 0,87 meter
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger