Zarges Scana B 2x3-trins wienerstige

Zarges Scana B 2x3-trins wienerstige er en robust og ultralet stige fremstillet af aluminium i professionel kvalitet. Stigen har 8 cm dybe, riflede trin på begge sider, hvilket giver en stabil og behagelig arbejdsplatform. Med en højde på 66 cm og en platform på 36,5x16 cm er den ideel til både professionelle og gør-det-selv-opgaver, hvor komfort og stabilitet er vigtige.

Zarges Scana B 2x3-trins wienerstige koster lige nu 1.347 kr. En stigning på 7,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.249 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.249 kr (09. maj 2026) og 1.347 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.347 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Wienerstige Scana B smal 2×3 trin 0,66 mtr
1.347 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.396 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Scana B 2x3-trins wienerstige, 0,66 meter
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Scana B 2 x 3trin wienerstige 0,66meter
1.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Zarges wienerstige med 2x3 trin
1.546 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.601 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Zarges Scana B 2x3-trins wienerstige, 0,66 meter
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Scana B 2 x 3-trins wienerstige af 0,66 meter
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Scana B 2x3-trins wienerstige, 0,66 meter
1.599 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Zarges Scana B 2x3-trins wienerstige, 0,66 meter
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger