Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter 5 trin

3.5 (2 anmeldelser)

Zarges Nova S trappestige med 5 trin og en højde på 1,8 meter giver en stabil og sikker arbejdsplatform. Den har skridsikker riflet platform og skridsikre fødder, hvilket øger sikkerheden under brug. Stigen er udstyret med en praktisk aflæggebakke til værktøj og en beskyttende bøjle med inddelte rum, så du kan holde styr på dit værktøj under arbejdet. Velegnet til både professionelle håndværkere og gør-det-selv opgaver i hjemmet, hvor komfort og tryghed er i fokus.

Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter 5 trin koster lige nu 2.480 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.341 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.341 kr (27. juni 2026) og 2.480 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.480 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Håndværker trappestige 5 trin 1,05 mtr
2.480 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.529 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Nova S trappestige 5trin 1,8meter
2.699 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter 5 trin
2.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Nova S 5-trins trappestige af 1,8 meter
2.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter 5 trin
2.899 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter 5 trin
2.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Zarges Nova S trappestige, 1,8 meter 5 trin
2.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger