Zarges Nova S

3.5 (2 anmeldelser)

Zarges Nova S er en trappestige med 4 trin, der giver en stabil og sikker arbejdsplatform til opgaver i højden. Den har skridsikker riflet platform og skridsikre fødder for øget stabilitet. Stigen er udstyret med en praktisk aflæggebakke til værktøj og en beskyttende bøjle med inddelte rum, så du kan have dit værktøj lige ved hånden. Velegnet til både privat og erhverv, når du skal male, skifte lyskilder eller udføre andre opgaver i højden.

Zarges Nova S koster lige nu 2.192 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.035 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.035 kr (09. maj 2026) og 2.192 kr (28. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.192 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Håndværker trappestige 4 trin 0,83 mtr
2.192 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.241 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Nova S trappestige 4trin 1,57meter
2.799 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Zarges Trappestige Nova S m/ 4 Trin
2.888 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.943 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Nova S trappestige, 1,57 meter 4 trin
2.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Zarges Nova S trappestige, 1,57 meter 4 trin
2.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Nova S 4-trins trappestige af 1,57 meter
2.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Nova S trappestige, 1,57 meter 4 trin
2.999 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.598 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Zarges Nova S trappestige, 1,57 meter 4 trin
3.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger