Zarges Nova S

3.5 (2 anmeldelser)

Zarges Nova S er en robust trappestige med 3 trin, der egner sig til både professionelle håndværkere og gør-det-selv entusiaster. Stigen har en skridsikker riflet platform og skridsikre fødder, hvilket sikrer stabilitet under brug. Den er udstyret med en praktisk aflæggebakke til værktøj samt en beskyttende bøjle med inddelte rum, så du nemt kan opbevare dit værktøj under arbejdet. Nova S giver en behagelig og tryg arbejdsplatform til opgaver som maling af lofter eller udskiftning af lyskilder.

Zarges Nova S koster lige nu 1.936 kr. En stigning på 10,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.748 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.748 kr (09. maj 2026) og 1.936 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.936 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Håndværker trappestige 3 trin 0,61 mtr
1.936 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.985 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Nova S trappestige 3trin 1,34meter
2.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Zarges Nova S trappestige, 1,34 meter 3 trin
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Nova S 3-trins trappestige af 1,34 meter
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Nova S trappestige, 1,34 meter 3 trin
2.299 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Zarges Nova S trappestige, 1,34 meter 3 trin
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Zarges Trappestige Nova S m/ 3 Trin
2.549 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.604 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Nova S trappestige, 1,34 meter 3 trin
2.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger