Zarges Mini-plus 60L

4.6 (19 anmeldelser)

Zarges Mini-plus 60L er en universalkasse i aluminium, ideel til transport og opbevaring. Kassen har låg, kanter og bund i fuldsvejset aluminium, hvilket giver høj stabilitet og beskytter indholdet effektivt. Låget er udstyret med hængsler i rustfrit stål, og konstruktionen gør boksen velegnet til både værktøj og andre værdigenstande under transport.

Zarges Mini-plus 60L koster lige nu 1.999 kr. En stigning på 14,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.745 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.745 kr (18. juni 2026) og 1.999 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges mini-plus opbevaringsboks 60liter
1.999 kr
+ 70 kr fragt
Total: 2.069 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges mini boks plus opbevaringsboks, 60 liter
2.099 kr
+ 70 kr fragt
Total: 2.169 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Mini-plus opbevaringsboks af 60 liter
2.099 kr
+ 70 kr fragt
Total: 2.169 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges mini boks plus opbevaringsboks, 60 liter
2.199 kr
+ 70 kr fragt
Total: 2.269 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Værktøjskasser