Zarges Everest 2DE

4.6 (31 anmeldelser)

Zarges Everest 2DE er en 2-delt skydestige med 2x8 trin og en samlet længde på 3,8 meter. Stigen er fleksibel og sikker, med vinklede trin for en vandret ståflade og skridsikre fødder for øget stabilitet. Stigefoden sikrer, at du står stabilt, selv i højden, og stigen kan indstilles i højden med 28 cm ad gangen. Velegnet til både garage og skur, hvor funktionalitet og praktisk anvendelse er vigtig.

Zarges Everest 2DE koster lige nu 2.025 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.924 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.924 kr (05. juli 2026) og 2.065 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.025 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Zarges Everest 44834 skydestige, 2 x 8 trin, 3,8 meter
2.025 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skydestige Everest 2DE 2-delt 2×8 trin 3,9 mtr
2.189 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Everest 2DE skydestige 2x8trin 3,8meter
2.999 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.598 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Everest 2DE 2 x 8-trins skydestige af 3,8 meter
3.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.598 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Everest 2DE skydestige 3,8 meter 2x8 trin
3.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Zarges Everest 2DE skydestige 3,8 meter 2x8 trin
3.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Everest 2DE skydestige 3,8 meter 2x8 trin
3.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger