Zarges Everest 2DE

4.6 (31 anmeldelser)

Zarges Everest 2DE er en skydestige med 2 x 18 trin og en længde på 9,8 meter. Stigen har vinklede trin, der sikrer en vandret ståflade i brugsstilling, og skridsikre fødder for ekstra stabilitet. Stigefoden giver øget sikkerhed, især ved arbejde i højden. Højden kan indstilles med 28 cm ad gangen, hvilket gør stigen fleksibel til forskellige opgaver. Velegnet til både garage og skur.

Zarges Everest 2DE koster lige nu 6.167 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.755 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.755 kr (09. maj 2026) og 6.167 kr (05. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.167 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Zarges skydestige 44828, 2-delt, 9,1 meter, 2 x 18 trin
6.167 kr
+ 99 kr fragt
Total: 6.266 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Everest 2DE skydestige 2x18trin 9,8meter
6.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.098 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Everest 2DE skydestige 9,8 meter 2x18 trin
6.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.198 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Everest 2DE skydestige 9,8 meter 2x18 trin
6.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.498 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Everest 2DE 2 x 18-trins skydestige af 9,8 meter
6.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.498 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Zarges Everest 2DE skydestige 9,8 meter 2x18 trin
7.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.898 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger