Zarges Everest 2DE

4.6 (31 anmeldelser)

Zarges Everest 2DE er en 2-delt skydestige med 2x16 trin, der giver fleksibel og sikker adgang til store højder. Stigefoden og de skridsikre fødder sikrer stabilitet, mens vinklede trin giver en vandret ståflade i brugsstilling. Stigen kan indstilles i højden med 28 cm ad gangen, hvilket gør den velegnet til både private og erhvervsmæssige opgaver, hvor adgang til højt placerede områder er nødvendig.

Zarges Everest 2DE koster lige nu 4.291 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.120 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.120 kr (09. maj 2026) og 4.291 kr (28. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.291 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skydestige Everest 2DE 2-delt 2×16 trin 8,3 mtr
4.291 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.340 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Everest 2DE skydestige 2x16trin 8,2meter
4.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.098 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Everest 2DE skydestige 8,2 meter 2x16 trin
4.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.498 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Everest 2DE 2 x 16-trins skydestige af 8,2 meter
4.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.498 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Zarges Everest 2DE skydestige 8,2 meter 2x16 trin
5.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.798 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Everest 2DE skydestige 8,2 meter 2x16 trin
5.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 6.198 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger