Zarges Everest 2DE

4.5 (21 anmeldelser)

Zarges Everest 2DE er en 2-delt skydestige med 2x14 trin, der giver fleksibilitet og sikkerhed selv i store højder. Stigefoden og de skridsikre fødder sikrer stabilitet, mens vinklede trin giver en vandret ståflade under brug. Stigen kan indstilles i højden med 28 cm ad gangen, hvilket gør den velegnet til både professionelle og private brugere, der har behov for en holdbar og tilpasningsdygtig stige.

Zarges Everest 2DE koster lige nu 3.929 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.705 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.705 kr (09. maj 2026) og 3.929 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.929 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skydestige Everest 2DE 2-delt 2×14 trin 7,2 mtr
3.929 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.978 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Everest 2DE skydestige 2x14trin 7,1meter
4.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.698 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Everest 2DE skydestige 7,1 meter 2x14 trin
4.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.998 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Everest 2DE 2 x 14-trins skydestige af 7,1 meter
4.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.998 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Zarges Everest 2DE skydestige 7,1 meter 2x14 trin
4.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.298 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Everest 2DE skydestige 7,1 meter 2x14 trin
5.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.698 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger