Zarges Everest 2DE

4.6 (31 anmeldelser)

Zarges Everest 2DE er en 2-delt skydestige med 2x12 trin, der kan indstilles i højden med 28 cm ad gangen. Stigen har vinklede trin for en vandret ståflade i brugsstilling og skridsikre fødder for øget stabilitet. Stigefoden sikrer, at du står sikkert, selv når du arbejder i højden. Velegnet til både garage og skur, hvor funktionalitet og stabilitet er i fokus.

Zarges Everest 2DE koster lige nu 3.022 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.851 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.851 kr (09. maj 2026) og 3.022 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.022 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skydestige Everest 2DE 2-delt 2×12 trin 6,1 mtr
3.022 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.071 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Everest 2DE skydestige 2x12trin 6,0meter
3.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.798 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Everest 2DE skydestige 6,0 meter 2x12 trin
3.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Everest 2DE 2 x 12-trins skydestige af 6,0 meter
3.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Zarges Everest 2DE skydestige 6,0 meter 2x12 trin
3.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.198 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Everest 2DE skydestige 6,0 meter 2x12 trin
3.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.298 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger