Zarges Everest 2DE

4.6 (31 anmeldelser)

Zarges Everest 2DE er en skydestige med 2x10 trin og en længde på 4,9 meter. Stigen er fleksibel og sikker, selv i store højder, og stigefoden sikrer stabilitet. Vinklede trin giver en vandret ståflade i brugsstilling, og de skridsikre fødder øger sikkerheden. Højden kan indstilles med 28 cm ad gangen, hvilket gør stigen velegnet til varierende arbejdsopgaver både i hjemmet og professionelt.

Zarges Everest 2DE koster lige nu 2.597 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.491 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.491 kr (29. maj 2026) og 2.597 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.597 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skydestige Everest 2DE 2-delt 2×10 trin 5 mtr
2.597 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.646 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Everest 2DE 2 x 10-trins skydestige af 4,9 meter
2.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter 2x10 trin
2.799 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Everest 2DE skydestige 2x10trin 4,9meter
2.799 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter 2x10 trin
2.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Everest 2DE skydestige 4,9 meter 2x10 trin
3.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.898 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger