Zarges Combimaster DK 2x8-trins kombistige, 3,9 meter

Zarges Combimaster DK 2x8-trins kombistige på 3,9 meter kan anvendes både som wienerstige og skydestige, hvilket giver fleksible muligheder til arbejde i højden. For ekstra stabilitet kan stigen kombineres med en bred stigefod. En perlon-strop sikrer, at stigen står sikkert under brug. Velegnet til både professionelle og private brugere, der har behov for en alsidig stige.

Zarges Combimaster DK 2x8-trins kombistige, 3,9 meter koster lige nu 2.955 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.748 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.748 kr (09. maj 2026) og 2.955 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.955 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Kombistige Combimaster DX EN131 2×8 trin 3,9 mtr
2.955 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.004 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Combimaster DK 2x8-trins kombistige, 3,9 meter
3.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.598 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Combimaster DX 2 x 8trin kombistige 3,9meter
3.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.798 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Zarges Kombistige 2x8 Trin 3,9 Meter
3.391 kr
+ 55 kr fragt
Total: 3.446 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Combimaster DK 2 x 8-trins kombistige af 3,9 meter
3.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Combimaster DK 2x8-trins kombistige, 3,9 meter
3.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger