Zarges Combimaster DK 2x14-trins

Zarges Combimaster DK 2x14-trins er en alsidig kombistige, der kan anvendes både som wienerstige og skydestige. Stigen giver fleksible muligheder for arbejde i højden og kan kombineres med en bred stigefod for ekstra stabilitet. Den er velegnet til både professionelle og hobbybrugere, der har behov for en pålidelig løsning til adgang i forskellige arbejdssituationer.

Zarges Combimaster DK 2x14-trins koster lige nu 4.913 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.635 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.635 kr (09. maj 2026) og 4.913 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.913 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Kombistige Combimaster DX EN131 2×14 trin 7,2 mtr
4.913 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.962 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Combimaster DK 2x14-trins kombistige, 7,2 meter
5.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.798 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Combimaster DX 2 x 14trin kombistige 7,2meter
5.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.798 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Combimaster DK 2x14-trins kombistige, 7,2 meter
5.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 6.098 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Combimaster DK 2 x 14-trins kombistige af 7,2 meter
5.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 6.098 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger