Zarges Combimaster DK 2x12-trins

Zarges Combimaster DK 2x12-trins kombistige kan anvendes både som wienerstige og skydestige. Den giver fleksible muligheder for arbejde i højden og kan kombineres med en bred stigefod for ekstra stabilitet. En perlon-strop sikrer, at stigen står sikkert under brug. Velegnet til både håndværkere og gør-det-selv-opgaver, hvor alsidighed og sikkerhed er i fokus.

Zarges Combimaster DK 2x12-trins koster lige nu 4.094 kr. En stigning på 9,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.748 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.748 kr (09. maj 2026) og 4.094 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.094 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Kombistige Combimaster DX EN131 2×12 trin 6,1 mtr
4.094 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.143 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Combimaster DK 2x12-trins kombistige, 6,1 meter
4.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.798 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Combimaster DX 2 x 12trin kombistige 6,1meter
4.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.898 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Combimaster DK 2x12-trins kombistige, 6,1 meter
4.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.098 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Combimaster DK 2 x 12-trins kombistige af 6,1 meter
4.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.098 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Zarges Kombistige 2x12 Trin
4.699 kr
+ 55 kr fragt
Total: 4.754 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger