Zarges Combimaster DK 2x10-trins

Zarges Combimaster DK 2x10-trins er en kombistige, der kan anvendes både som wienerstige og skydestige. Stigen giver fleksible muligheder til arbejde i højden og kan kombineres med en bred stigefod for øget stabilitet. En perlon-strop sikrer, at stigen står sikkert under brug. Velegnet til både private og professionelle opgaver, hvor alsidighed og sikkerhed er i fokus.

Zarges Combimaster DK 2x10-trins koster lige nu 3.596 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.392 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.392 kr (09. maj 2026) og 3.596 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.596 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Kombistige Combimaster DX EN131 2×10 trin 4,9 mtr
3.596 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.645 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Zarges Combimaster DK 2x10-trins kombistige, 4,9 meter
3.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.198 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Zarges Combimaster DX 2 x 10trin kombistige 4,9meter
3.899 kr
+ 599 kr fragt
Total: 4.498 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Zarges Combimaster DK 2 x 10-trins kombistige af 4,9 meter
4.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.598 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Zarges Combimaster DK 2x10-trins kombistige, 4,9 meter
4.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 4.698 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Zarges
Kategori: Stiger